Wracamy do pływania !!!

Drogie „Sokoły”,
Decyzją Rządu przywrócona została możliwość prowadzenia zajęć sportowych na basenach. Nasz klub chce jak najszybciej wznowić zajęcia zgodnie z harmonogramem, jaki był przed przymusową przerwą. Czekamy na decyzję władz kęckiego OSiR, kiedy otworzą pływalnię. Jak tylko zostanie to ogłoszone to zamieścimy tą informację na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku a także poinformujemy Was drogą mailową i telefoniczną (sms).

Równolegle klub będzie się starał o licencję Polskiego Związku Pływackiego dla zawodników. Pozwoli to, w przypadku kolejnego zamknięcia basenów, prowadzić zajęcia klubu bez przeszkód. Aby wyrobić licencję zawodniczą prosimy o wydrukowanie i wypełnienie dokumentów – karta zdrowia sportowca oraz Oświadczenie SEL (RODO). Kartę zdrowia sportowca należy wydrukować i podbić u lekarza rodzinnego. Oświadczenie SEL również należy wydrukować (w nawiasie skreślić wszystkie osoby oprócz Zawodnika) i uzupełnić na dole w wykropkowanym miejscu.

Dokumenty są do odbioru w sklepie Biuro Express w Kętach, przy ul. Wyspiańskiego 1, będą również do pobrania na naszej stronie internetowej www.plywanie-uks-sokol.pl oraz dostępne na żądanie pod adresem e-mail: plywanieukssokol@gmail.com.

Do licencji zawodniczej wymagane jest zdjęcie pływaka (format legitymacyjny, może być zrobione telefonem). Po skompletowaniu dokumentów prosimy o odesłanie ich na w/w adres mailowy lub odniesienie do sklepu.

Termin odsyłania uzupełnionych – najszybciej jak to możliwe 😉

Do rychłego zobaczenia na pływalni.
Jerzy Cwynar – trener UKS „Sokół”

Formularz kontaktowy
Lokalizacja